32. Privalai? Reikia? Nori?

You may need: Adobe Flash Player.

Gyvenime egzistuoja: reikia daryti, privalote daryti, norite daryti.
"Reikia, privalau" - vienokia sąvoka, o "noriu" - kitokia. Sakai,kad „reikia“ kažką padaryti. Tai nėra taip, kaip vaikystėje, kuomet  linksmai sakai: " Noriu žaisti slėpynių, noriu pajodinėti, noriu ledų..."

Pamąstykite, kam ko reikia ir kas ką privalo daryti? Ar tie "reikalai" derinasi su tuo, ko tu nori, ko tu trokšti? Ar žinai, kokia laimė yra daryti tai, ką nori, gauti tai, ko trokšti, eiti ten, kur nori, kalbėti apie tai, kas veržiasi iš tavęs? <...> Esi veikęs, daręs, ką trokšti veikti, ką nori daryti iš širdies? Jeigu esi, tai žinai, kad tuomet skrendi, kaip ant sparnų, nė maisto nebereikia, ir pavargti nėra kada. Tu degi gyvenimu, ir tas degimas tave maitina, šildo, daro stiprų. Tai todėl, kad vidinis aš  gauna savo laimę. Tada laimingas esi visas ir kiti laimingi šalia tavęs, nes toks tokį traukia....arba jie gauna dalį tavo laimės. Vėl grįžtu prie pašaukimo svarbos - gyvenime užsiimti esmine veikla.
Norus, gyvenimo džiaugsmą ir troškimus galima labai greitai užmušti darant tik tai, kas reikia.
Žmonės sako tada: "Aj, man nieko nebereikia, aš nieko nebenoriu, man viskas įkyrėjo..."  Tai tokia apatija, kai žmogus pasyviai žvelgia į savo egzistenciją.<...> Aš nesitikiu supratimo tų žmonių, kurie sakys, kad štai gyvenimas yra be pasirinkimų,  mes negalime nieko pakeisti, ... vargstam ir tiek.... darom, ką reikia daryti, o laisvalaikiu svajojam svajojam... reikia svajoti..."

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.