23. Protas. Sąmonė. Programavimas.

You may need: Adobe Flash Player.

Tikrovės sluoksnių yra begalė, visų niekada niekas neaprėps, tačiau pastebėti, kad jie yra - galima plika akimi, esant dėmesingu ir kantriu. O kai pastebi, kad tikrovė nevienareikšmiška, tada suvoki, kad yra viso to imtuvas - žmogaus sąmonė, kuri mato tik tai, kas joje telpa, ir sukurti gali tik tai. <...> Sąmonė. Kam mums žinoti sąmonės lygius? Tam, kad suprastumėme, kad egzistuoja gradacija, kuri apsprendžia žmogaus gyvenimo kokybę. O kas yra tie sąmonės lygiai? Tai smegenyse esančios programos, kurias sukūrė tai, kas mus išleido į pasaulį, kas mus užaugino, ir ką mes patys kasdien programuojame.
Kiekvienas iš mūsų yra savo galvos turinio programuotojas. O galvos – smegenų turinys, grubiai išsireiškus, yra charakteris, elgesys ir tikrovė. Nežinojote? Bet daugelis šiandien tai įtaria. Taip, pasaulis didelis absurdas tam, kas nieko nekeičia, tada sako, va aš toks esu, ,,, na ir kas, kad tu toks esi, kame čia vertybė? O tu tapk geresniu, tobulesniu, sumanesniu, ir kitokiu, va tada pažiūrėsime ką sugebi; būtent tie, kas tai suvokia ir ima save programuoti iš naujo, tam ne absurdas čia, o didelės galimybės, didelis įdomumas, didelė kūryba, ir didelė ekstazė gyventi. <...> Kalbėsiu apie programavimą, reiškia apie tikrovės valdymą. Sąmonės programa, kokia ji bebūtų, turi galimybes siaurėti ir plėstis. Save programuoti iš tikro yra didelis malonumas. Kas tai patyrė – žino, kaip šis malonumas suteikia didžiulę galią.
<...>Mergina joja nužydėjusia pienių pievele, papučia vėjas ir pienės pūkai pakyla į orą. Fantastiškas vaizdas jojant. Mergina ekstazėje nuo grožio. Bando pasidalinti jausmu su prijojusia kolege...

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.