17. Tikrovė. Realybė. Sąmonė.

You may need: Adobe Flash Player.

Gyvenimiškoji patirtis - ką tu moki daryti, ką tiksliai esi jautęs, gali tai panaudoti realiuose savo veiksmuose, sprendžiant problemas arba kuriant norimą įvykį, daiktą Kaip persiduoda gyvenimiška patirtis? Tiesioginiu kontaktu: nuo žmogaus žmogui, įvykiu ir kultūriniais kanalais. Kaip gauti pažangią patirtį? Pirmiausia išmokti spręsti netrivialias problemas. Kas yra sąmonė?
Sąmonė - žmogaus sugebėjimas kurti tikrovę. O žmogaus psichinė veikla yra tikrovės atspindys. Patenki į turgų ir .... supranti, kaip veiks psichika....na ne taip, kaip bažnyčioje.... Sakyčiau, tavo gyvenimas yra sąveika su tikrove, kuri yra daugiasluoksnė. Tas tikrovės sluoksnis, su kuriuo tu sugebi sąveikauti ir parodo tavo sąmonės lygį.

<...> Knygų skaitymas yra naudingas tik vieninteliu atžvilgiu, jeigu tai, ką perskaitei - realizavai, turi rezultatą; kitu atveju, tai smegenų masturbacija, nebent skaitai romaną, nuo kurio jauti orgazmą...:)
Mes turime būtinumą gauti naują informaciją. Kai ją gauname - jaučiame gerą jausmą... och... štai ką sužinojau.... :) dažnas "protingėja akyse" nuo to, ką jis sužinojo... Todėl neskaityti, nežiūrėti negalime, tačiau skirtumas tame, į ką mes žiūrime ir ką vėliau su tuo, ką pamatėme - padarėme. <...> Gyvenimo patirtis – yra gyvenimo pagrindas, be kurio gyvenimas gali greitai baigtis... nes gyvenimas yra pastovus uždavinys, kurį reikia spręsti kiekvieną dieną. Neturi patirties – darai klaidas, netaisai klaidų – kenti, sergi ar kitaip jas išpirkinėji. Apibendrinant pasakysiu: ką moki - taip ir gyveni. Mokykis gyventi.
 

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.