Asmenybė ir sąmonės lygiai

Asmenybė ir sąmonės lygiai

Ugdant save ne kaip įvaizdį „asmenybė“, o kaip tikrą asmenybę, būtina žinoti pagrindinius ugdymo kriterijus. Informacijos kopijuokliai neturi asmeninio gyvenimo kokybės. Bet kur, bet kaip, su bet kuo gyvendami, jie nesuvokia, kad gali būti kitaip.

Asmenybės savybes galima atpažinti žinant, kokios jos yra. Jų daug: savitvarda, sugebėjimas įsigyti/išlaikyti nekilnojamą turtą, turėti nuolatines pajamas, gera savijauta, tvarka, dvasinė bei fizinė laisvė, disciplina, kūno ir elgesio kultūra, gyvenimas be žalingų įpročių. Jeigu jums,kas nors dėsto apie šeimos santykius, tai dėstytojas turėtų būti realizavęs šeimą, sutuoktinį, harmoningus santykius. Jeigu jis to nesusikūrė, turėtų patylėti. Tai logiška. Būtinos asmenybės savybės yra ir kantrybė, sąžinė, gailestingumas bei tiesa. Tai tas sąmonės lygis, į kurį kiekvienas besilygiuojantis nieko nepraras, o tik įgys.

Supaprastintų modelių asmenybės: vartojantys kvaišalus, narkotikus, meluojantys, turintys nesaugų seksą, gyvenantys nesa būsenose. Žiūrėkite, kuo žmogus užsiima, kokį gyvenimo būdą gyvena, ir jūs matysite visą tiesą apie jį. Nesvarbu, ką jis kalba. Jeigu mokytojo ir jūsų gyvenimo būdai nesiskiria, tai ko jus gali išmokinti jo žinios apie tai, "kaip reikia ar nereikia gyventi"? Tai padaryti jūs galite ir be mokyklų, tik pasinėrę į internetą :)

Kitas pavojus: žiūrėkite, kas jums dėsto ir kas finansuoja asmenybės ugdymo mokyklas? Ar tai kartais ne sektų atstovai? O gal neaiškios organizacijos, kurios rado nišą kaupti žmones eksperimentams po „tobulėjimo“ vėliava? Atėję ugdyti save kaip asmenybę, tapsite religiniu fanatu, kas neturi nieko bendro su asmenybe, nes ji yra laisva, todėl ir asmenybė. (Perspėju, mano darbai, straipsniai ir paskaitos, garso įrašai autentiški ir tikri yra tik mano svetainėse. Bet kur kitur patalpinti darbai, pažymėti psichohilerio ženklu, neturi nieko bendro su manimi).Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.