Apie Psichohilerį

Psichohileris® įrašytas į Lietuvos Respublikos prekių ženklų registrą.

psi-logo.png

Ženklo aprašymas:

Psicho... [gr. psychē — siela],
pirmoji sudurtinių žodžių dalis, rodanti jų sąsają su siela, .(pagal Tarptautinių žodžių žodyną)
Hiler (angl. healer - gydytojas.)

Raidė O iš apvali - tobula forma, egzistuojanti gamtos kūryboje. "O"  pavaizduota geltona lyg saulė - sielos šviesa, dvasinė substancija ir uždėta karūna iš viršaus ir apačios simbolizuoja žmogaus, kaip asmenybės visapusišką tobulėjimą, sielos spindėjimą.

Psichohileris - pastovumas nepastovume, kur patirtis kuria naujas galimybės, per individualiai valdomą tikrovę, tiesą, meilę, ramybę, suvokimą, sapnus...  Kūrybinis terminas "Psichohileris" yra tikrovės atspindys.

Psichohileris neturi ryšio su medicina, religija. Psichohileris - tai tikrovės, asmenybės, dabarties, santykių, likimo, realaus ir anapusunio savęs kūryba.

Psichohileris - informacija apie tikrovę, jos korekcijas, pageidaujantiems kitokios realybės, suprasti save, pasaulį ir lemtį.

Psichohileris – energetinių kūnų, realybės harmonizavimo meistras, materialaus ir dvasinio pasaulių jungtis. Esu meditacijų, gerų darbų, laisvės, meilės ir laisvės praktikas. O jūs?

Gyvenimas - vertybė

Mąstantis žmogus turi galimybes gyventi pagal savo scenarijų tik tuomet, kai susivokia realybėje, kai išmoksta sutramdyti negatyvą, pyktį, bei išlenda iš puikybės.

Man mano gyvenimiškoji patirtis brangesnė už visus filosofinius išvedžiojimus sukurtus per visą žmonijos egzistavimą. Dėl to,  www.psichohileris.lt svetainės turinys yra mano autorinė kūryba, menas keisti realybę. Vieni tapo paveikslus, aš tapau tikrovę.

Teigimas ir neigimas prasideda žmogaus viduje. Žmogus gali kurti arba griauti teigdamas, neigdamas, ir net būdamas neutralus. Pastoviai mokausi ir kuriu, nes gyvenu. Ką kuriate jūs?  Koks skirtumas, ką valgome, ką darome, kuo tikime, jeigu nespindime džiaugsmu ar ramybe? Gydyti sielą - reiškia keisti "žinojimą" . Erdvė yra drobė, kurioje tapome gyvenimą savo žinojimu, kaip reikia arba nereikia gyventi. Keisti žinojimą įmanoma, jeigu nori ir žinaikaip.  

 Žmogaus siela turi 10 požymių, iš kurių 6 ją žemina, o 4 išaukština. Žemina žmogaus sielą tokie jo poelgiai: niekšybė, melas, pavydas, abejingumas artimiems, abejingumas kitų nelaimėms ir abejingumas tautos skausmui. Išaukština sielą dosnumas, jėga, sugebėjimas būti kitiems atrama ir išdidumas. Siela turi turėti kelrodę žvaigždę: gyvenimo prasmę ir savo vertybes. 5 pojūčiai nuo klausos iki regėjimo duoti žmogui, kad jis galėtų išaukštinti savo sielą per savo gyvenimą išoriniame pasaulyje, o mintis ir atmintis, kurie nusprendžia jo visus pasirinkimus, tarnauja jam jo vidiniame pasaulyje. Ibn Sina

Autorius: Psichohileris

diplomas.jpgRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.