Apie dvasią.....

Dvasios kelias

Užsimerkite ir paklauskite savęs, kur yra jūsų dvasia? Padėkime ranką ten, kur atrodo ji yra. Kitas būdas: pabandykime prisiminti kažkokius įvykius ir suprasti, kokia kūno vieta reaguoja į mums svarbius įvykius. Ten dedame ranką. Tuomet užsimerkę arba ne pažvelkime į savo vidų. Jame atsiranda šviesa, dėmė, jausmas, vaizdas, iškyla iš atminties scena, žmogus. Tai ir yra dvasia. Ji panardinta į tai, ką matome. Tuomet, visą matomą vaizdą nardiname į šviesą ir maudome tol, kol vaizdas taps šviesa, nuostaba, grožiu, gėriu. Taip elgiamės su visais iškylančiais vaizdiniais. Mes išbarstėme dvasios gabaliukus... Tačiau galime juos susirinkti. Dvasia talpina savyje viską, kas įskaudino arba laimino, nuo gimimo iki mirties, iš gyvenimo, į gyvenimą. Nešiojamės šį bagažą visus gyvenimus. Nejaučiame, slepiame savyje, pamirštame... Tai niekur nedingo, liko viduje. Jeigu tai iškelsime ir transformuosime į meilę ir šviesą, mes prisiminsime save daugybėje gyvenimų, tai, kas esame iš tikrųjų, ir visada buvome begalėje įsikūnijimų. Taip gydoma dvasia, stiprinama, surenkama.

Žinant, kad ateityje bus negerų išgyvenimų, sukurtų praeityje, galime rinktis: negatyvią patirtį išgyventi šį gyvenimą arba numesti į ateities gyvenimus.

Negatyvius išgyvenimus patartina išgyventi būtent šį gyvenimą, kad ir kaip sunku būtų. Nepabėkite, padarykite viską iki galo, nepalikite artimųjų, mylimųjų tik todėl, kad nesutariate. Taip apsaugotume nuo baisių kančių save, vaikus bei anūkus ir įgautume dideles galimybes savo svajonių realizacijai. Galime įtakoti save ir artimus žmones atgimti šviesių žmonių šeimose. Neturintys poreikio ir neieškantys galimybės pamatyti savęs, kaip dvasios ir per ją suvokti bei pažinti savo sielą, dažniausiai gyvena neigimu, netikėjimu, turi didelę puikybę, manančią, kad viską... žino. Jie netiki, kad kūnas tik skafandras. Jie mano, kad skafandras yra jie. Dėl to parduoda sąžinę, dorą, meilę, sielą juodiesiems atstovams, tikėjimu pseudo mokslu, tuo, kad viską valdo ateiviai, globalistai, o ne Kūrėjas... Jie teisūs būtent sau. Būtent jiems taip ir yra. Tik ne šviesos žmonėms. Pastarųjų misija visiškai priešinga. Pagal darbus pažinsime šviesos ar tamsos atstovas stovi prieš mus. Pagal jų maistą, gėrimus, elgesį, tiesą ir melą. Nuo vienų sklis pagalba, gerumas, atsidavimas, tikėjimas, globa, meilė, o nuo kitų - išnaudojimas, kančia, ašaros, diktatas. Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.